  • Mfr # TFP101RPF18X043SM
  • Zoro # G904544584
Width
18"
Color
Shadow Mountain
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF18X043SM
Width
18"
Height
43"