  • Mfr # TFP101RPF12X026TU
  • Zoro # G404548228
Width
12"
Color
Turmeric
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF12X026TU
Width
12"
Height
26"