  • Mfr # TFP101RPF12X052TU
  • Zoro # G304540322
Width
12"
Color
Turmeric
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF12X052TU
Width
12"
Height
52"