  • Mfr # TFP101RPF12X033UN
  • Zoro # G904540227
Width
12"
Color
Unfinished
True Fit
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF12X033UN
Width
12"
Height
33"