  • Mfr # TFP101RPF12X046UN
  • Zoro # G704548331
Width
12"
Color
Unfinished
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF12X046UN
Width
12"
Height
46"