  • Mfr # TFP101RPF12X080UN
  • Zoro # G504545929
Width
12"
Color
Unfinished
2 Equal Raised Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF12X080UN
Width
12"
Height
80"