  • Mfr # TFP101RPF15X034UN
  • Zoro # G304551922
Width
15"
Color
Unfinished
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF15X034UN
Width
15"
Height
34"