  • Mfr # TFP101RPF18X037UN
  • Zoro # G804541232
Width
18"
Color
Unfinished
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF18X037UN
Width
18"
Height
37"