  • Mfr # TFP101RPF18X049UN
  • Zoro # G604548257
Width
18"
Color
Unfinished
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF18X049UN
Width
18"
Height
49"