  • Mfr # TFP101RPF15X030WH
  • Zoro # G204549739
Width
15"
Color
White
2 Equal Raised Panel
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF15X030WH
Width
15"
Height
30"