  • Mfr # TFP101RPF18X043WR
  • Zoro # G104544780
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Wine Red
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101RPF18X043WR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
43"