  • Mfr # TFP101CV12X042AN
  • Zoro # G104533562
Width
12"
Color
Antigua
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV12X042AN
Width
12"
Height
42"