  • Mfr # TFP101CV12X059AN
  • Zoro # G304532129
Width
12"
Color
Antigua
Material
PVC
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV12X059AN
Width
12"
Height
59"