  • Mfr # TFP101CV12X059BL
  • Zoro # G104532091
Width
12"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV12X059BL
Width
12"
Height
59"