  • Mfr # TFP101CV15X074CL
  • Zoro # G704528869
Width
15"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV15X074CL
Width
15"
Height
74"