  • Mfr # TFP101CV12X041MG
  • Zoro # G404533125
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101CV12X041MG
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
41"