  • Mfr # TFP101CV12X053MG
  • Zoro # G204528567
Width
12"
Color
Moss Green
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV12X053MG
Width
12"
Height
53"