  • Mfr # TFP101CV12X048NT
  • Zoro # G204537538
Width
12"
Color
Natural Twine
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV12X048NT
Width
12"
Height
48"