  • Mfr # TFP101CV12X057MR
  • Zoro # G604531037
Width
12"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV12X057MR
Width
12"
Height
57"