  • Mfr # TFP101CV12X073MR
  • Zoro # G904529420
Width
12"
Color
Pepper Red
Two Panel Chevron Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV12X073MR
Width
12"
Height
73"