  • Mfr # TFP101CV15X044PT
  • Zoro # G004534188
Width
15"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV15X044PT
Width
15"
Height
44"