  • Mfr # TFP101CV18X030SG
  • Zoro # G304536615
Width
18"
Color
Seaglass
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV18X030SG
Width
18"
Height
30"