  • Mfr # TFP101CV18X061SG
  • Zoro # G904532468
Width
18"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV18X061SG
Width
18"
Height
61"