  • Mfr # TFP101CV12X067SM
  • Zoro # G904537609
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV12X067SM
Width
12"
Height
67"