  • Mfr # TFP101CV15X038SM
  • Zoro # G604530801
Width
15"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV15X038SM
Width
15"
Height
38"