  • Mfr # TFP101CV15X053SM
  • Zoro # G104528179
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101CV15X053SM
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
53"