  • Mfr # TFP101CV18X038SM
  • Zoro # G504529639
Width
18"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV18X038SM
Width
18"
Height
38"