  • Mfr # DRVE12V24DW
  • Zoro # G404080681
/ea
Key Features
Voltage
12V (2A)
Fixture Wattage
24 W
Dimmable
Triac
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
DRVE12V24DW
Country of Origin
China
Details
Voltage
12V (2A)
Fixture Wattage
24 W