  • Mfr # TC-V-BOLLARD-12-YL-2PK
  • Zoro # G9853250
Key Features
Height
1 ft
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TC-V-BOLLARD-12-YL-2PK
Height
1 ft
Description
Height: 12"
Color: Yellow
Pipe Width: 4.5"
Base: 7.85" x 7.85" x 0.4