  • Mfr # TC-V-BOLLARD-12-YL
  • Zoro # G9852639
/ea
Key Features
Height
1 ft
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TC-V-BOLLARD-12-YL
Country of Origin
China
Dimensions
Height
1 ft
Details
Item
Safety Bollard Post
Color
Yellow
Description
Height: 12"
Color: Yellow
Pipe Width: 4.5"
Base: 7.85" x 7.85" x 0.4