Elegant Lighting Picasso Collection Pndnt Lamp L:35" W:11" H:9" Lt:6 Chrome Finish V2100D35C/RC
Picasso Collection Pndnt Lamp L:35" W:11" H:9" Lt:6 Chrome Finish (Discontinued)
  • Mfr # V2100D35C/RC
  • Zoro # G2566550
Get a 10% off coupon