  • Mfr # PSRADQ191955L3
  • Zoro # G8997593
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Overall Length
19.5"
Mounting Type
Drop-In
Body Material
Stainless steel
Finish
Brushed Satin
Overall Width
19"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
PSRADQ191955L3
Overall Length
19.5"
Overall Width
19"
Overall Height
5.5"
Bowl Depth
5.375"
Bowl Size
16" x 13.5"