Elkay Sink, Scullery Mount, 0 Hole, 24" x 24", #4 Finish E1C24X24-2-24X
Sink, Scullery Mount, 0 Hole, 24" x 24", #4 Finish (Discontinued)
  • Mfr # E1C24X24-2-24X
  • Zoro # G8830917
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
E1C24X24-2-24X
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Length
72"
Overall Width
29.75"
Overall Height
45"
Bowl Depth
12"
Bowl Size
24" x 24"