Elkay Sink, Scullery Mount, 1 Set, On Center Hole, #4 Finish 14-3C16X20-2-24X
Sink, Scullery Mount, 1 Set, On Center Hole, #4 Finish (Discontinued)
  • Mfr # 14-3C16X20-2-24X
  • Zoro # G8816007
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
14-3C16X20-2-24X
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Length
100"
Overall Width
25.75"
Overall Height
45"
Bowl Depth
14" x 14" x 14"
Bowl Size
Left Bowl 16" x 20" Center Bowl 16" x 20" Right Bowl 16" x 20"