Elkay Sink, Scullery Mount, 2 Sets, On Center Hole, #4 Finish 14-3C24X24-L-24X
Sink, Scullery Mount, 2 Sets, On Center Hole, #4 Finish (Discontinued)
  • Mfr # 14-3C24X24-L-24X
  • Zoro # G8815858
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
14-3C24X24-L-24X
Dimensions
Overall Length
76.5"
Overall Width
29.75"
Overall Height
45"
Bowl Depth
14" x 14" x 14"
Bowl Size
Left Bowl 24" x 24" Center Bowl 24" x 24" Right Bowl 24" x 24"