  • Mfr # WT24S30-STGX
  • Zoro # G608445927
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
30 in
Height
36 in
Length
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WT24S30-STGX
Country of Origin
China
Dimensions
Width
30 in
Height
36 in
Length
30 in