  • Mfr # EP-5915-03-60
  • Zoro # G114921137
/ea
Key Features
Width
16 in
Black
Length (in)
66 in
For Use With
Material Rolls
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
EP-5915-03-60
Dimensions
Width
16 in
Length (in)
66 in
Size
60 in
Height
9 in
Black
For Use With
Material Rolls
Description
Paper and Poly Packaging Dispenser - 3 Tiered - 60in casters sold separately