  • Mfr # 1017W84A-BL
  • Zoro # G1973673
/ea
See details
Key Features
Width
96"
Depth
48"
Height
84"
Material
Steel
Number of Shelves
3
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
1017W84A-BL
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
96"
Depth
48"
Height
84"