  • Mfr # 1017W84A-LG
  • Zoro # G1973813
Width
96"
Depth
48"
Height
84"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
1017W84A-LG
Width
96"
Depth
48"
Height
84"