  • Mfr # AD63-2154C-5
  • Zoro # G316528394
Number of Shelves
5
Color
Chrome
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
63 in
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD63-2154C-5
Overall Height
63 in
Overall Width
21 in
Length
54 in