  • Mfr # CV50CSTRC3481
  • Zoro # G3755094
Key Features
Tap Range
13/16 to 1-3/8 in
Body Diameter
2.812 in
Shank Dia.
1.89 in
Gage Length
4.81 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
CV50CSTRC3481
Country of Origin
Switzerland
Dimensions
Body Diameter
2.812 in
Shank Dia.
1.89 in
Gage Length
4.81 in