  • Mfr # HSK100ASMC22100M
  • Zoro # G3811270
Overall Length
168.40mm
Shank Dia.
100.00mm
Pilot Length
18.50mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HSK100ASMC22100M
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Length
168.40mm
Shank Dia.
100.00mm
Pilot Length
18.50mm
Taper Size
HSK100A
Pilot Dia.
22.00mm
Details
Item
Shell Mill Holder
Projection
100.00mm