  • Mfr # XG2-12-10W
  • Zoro # G7207932
Trade Designation
Inline GFCI
Number of Outlets
1
Plug Configuration
5-20P
Receptacle Configuration
5-20C
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
XG2-12-10W
Wire Size
12 AWG
Cord Length
10 ft
Trade Designation
Inline GFCI
Number of Outlets
1
Plug Configuration
5-20P
Receptacle Configuration
5-20C
Max. Amps
20A
Watts
2400W