  • Mfr # 093W303N08S27
  • Zoro # G203528278
Series
30 Series
Finish
Plain
Color
Gray
Overall Height
28 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
093W303N08S27
Overall Height
28 mm
Fastener Thread Size
M6
Overall Width
28 mm
Mounting Hole Diameter
6.5 mm
Overall Length
27 mm
Fastener Thread Length
12 mm
For Slot Width
8 mm