  • Zoro # G905991219
/ea
Key Features
Voltage
120V
Watts
13 Watts
Bulb Base Type
Medium (E26)
Color Temperature
6500
Dimmable
Non-Dimmable
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ESL13T/D/4
Zoro #
G905991219
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Length
4.3"
Details
Voltage
120V