Feit Electric LED FIXTURE WHT 11"" 2PK FP11/EX/840/WH2
LED FIXTURE WHT 11"" 2PK (Discontinued)
  • Mfr # FP11/EX/840/WH2
  • Zoro # G905998461
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
FP11/EX/840/WH2
Country of Origin
China
Description
Feit Electric 0.5 in. H X 11 in. W X 11 in. L White LED Flat Panel Light Fixture