  • Mfr # 7F.21.9.024.1020
  • Zoro # G212185523
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
7F.21.9.024.1020
Country of Origin
Italy
Description
Reverse Flow filter fan ''Exhaust'' - Size 1 4'', 14.1 CFM ''free flow'', 24V DC supply, 3.6W, UL Type 12