  • Zoro # G612185529
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Zoro #
G612185529
UPC #
Country of Origin
Italy
Description
Min. Industrial Relay, SPDT 16A, 120V AC coil, AgNi contact, lockable test button, LED and mech. Indicator