  • Mfr # FSG.PG130.1126.5F20C6
  • Zoro # G612125013
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Length
1126 mm
Width
130 mm
Body Material
Aluminium anodized
Maximum Pressure
87 psi
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
FSG.PG130.1126.5F20C6
Country of Origin
China
Dimensions
Length
1126 mm
Width
130 mm
Details
Body Material
Aluminium anodized
Maximum Pressure
87 psi
Description
Area gripper FSG 1126 mm x 130 mm