  • Mfr # FSG.PG130.849.5F20C4
  • Zoro # G712124992
Width
130 mm
Length
849 mm
Maximum Pressure
87 psi
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
FSG.PG130.849.5F20C4
Width
130 mm
Length
849 mm
Maximum Pressure
87 psi
Description
Area gripper FSG 849 mm x 130 mm